Tomasz Bethke prezesem Młodych dla Wolności

Tomasz Bethke prezesem Młodych dla Wolności

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że na wniosek zarządu Sekcji Młodzieżowej zmianie uległ regulamin sekcji. Nowy regulamin zostanie wkrótce opublikowany na naszej stronie internetowej. Nazwa Sekcji Młodzieżowej została zmieniona na Młodzi dla Wolności.

Prezesem Młodych dla Wolności został Tomasz Bethke.

Dotychczasowemu prezesowi, Pawłowi Wyrzykowskiemu, bardzo dziękujemy za wspólną wytrwałą pracę i ogromne zaangażowanie włożone w budowanie ruchu wolnościowego. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zarząd Młodych dla Wolności został rozszerzony i liczy obecnie siedmiu członków. Paweł Wyrzykowski zostaje powołany na nowego członka zarządu Młodych dla Wolności.

Nowy prezes Młodych dla Wolności, Tomasz Bethke pełni obecnie mandat radnego w Młodzieżowej Radzie Miasta Bydgoszczy. Ze środowiskiem wolnościowym związany jest od 2015 roku i od tamtego czasu pełni rolę rzecznika okręgu bydgoskiego. Ukończył III Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy, a obecnie studiuje na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Interesuje się polityką, publicystyką i historią powszechną.