Szczepan Barszczewski do Senatu – zbiórka podpisów!

Szczepan Barszczewski do Senatu – zbiórka podpisów!

Zbieramy 2000 podpisów pod kandydaturą Szczepana Barszczewskiego w wyborach uzupełniających do Senatu RP w okręgu nr 59 (powiaty: augustowski, grajewski, kolneński, łomżyński, moniecki, sejneński, suwalski, zambrowski oraz Łomża i Suwałki) rozpisanych na dzień 6 marca 2016 r. Wykorzystajmy olbrzymią szansę na pierwszego senatora partii KORWiN! Przy pełnej mobilizacji  i niskiej frekwencji towarzyszącej wyborom uzupełniających możemy liczyć na spektakularny sukces!

Pobierz kartę z podpisami i zbierz podpisy od rodziny, przyjaciół i znajomych. Pamiętaj przy tym, żeby zadbać o dokładne wypełnienie wszystkich pól, zgodnie z informacjami zawartymi w dowodzie osobistym osoby popierającej.

Formularz do zbierania podpisów – Szczepan Barszczewski do Senatu

Zwróć szczególną uwagę na dane dotyczące adresu zamieszkania – w każdym wierszu należy wpisać: kod pocztowy, miejscowość, ulicę, numer budynku i numer lokalu.

Nie bądź anonimowy! Na odwrocie wypełnionej karty wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy.

Jak zbierzesz podpisy, to prosimy zadzwoń pod numer: 519 169 060. Ustalimy z Tobą jak będziemy mogli je odebrać.

UWAGA! Termin składania podpisów mija 26 stycznia. Prosimy o kontakt telefoniczny najpóźniej w dniach 24-25 stycznia br.

Każdy podpis jest na wagę zwycięstwa!

Osoby zainteresowane pracą w komisjach wyborczych w wyborach uzupełniających do Senatu w dniu  6 marca 2016 r. (okręg 59 – Łomża, Suwałki) prosimy o kontakt pod numerem: 519 169 060

W pierwszej kolejności będą zgłaszane osoby, które wykażą swoje poparcie udziałem w zbiórce podpisów!

komentarze 3

  1. 2000 podpisów to w cale nie jest dużo. Jeżeli faktycznie myślicie o takim „spektakularnym” zwycięstwie to opracujcie cele, plan działania, zbierzcie działaczy z całej polski i odwiedzajcie mieszkańców, zbierajcie podpisy i przekonujcie ludzi, żeby poszli na kandydata zagłosować pokażcie, że wam zależy. Inaczej sobie odpuście, bo organizacja w korwinie jest na mega niskim poziomie. Serio. Będzie taki sam niewypał jak ostatnia manifestacja w Poznaniu. Nie piszcie, że sam mógłbym coś zrobić a nie tylko narzekać, bo nie jestem w partii i jestem z drugiego końca Polski, a pisze ten post bo jak widzę organizację korwina to mnie krew zalewa.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *