Rada Naukowa partii Wolność

Rada Naukowa partii Wolność

Prezes Janusz Korwin-Mikke powołał Radę Naukową partii Wolność, której przewodniczy dr Sławomir Mentzen

Do Rady Naukowej partii Wolność angażują się eksperci, którzy chcą służyć Polsce swoją wiedzą i doświadczeniem.  Dzisiaj potrzebujemy zaangażowanych profesjonalistów, których łączy idea, a nie interesy. Wierzymy, że polityka to nie tylko niekończące się spory, ale przede wszystkim troska o dobro wspólne. Łączy nas chęć budowania normalnego państwa na fundamencie takich wartości jak wolność, własność, sprawiedliwość.

Pragniemy rządu, który będzie realizował podstawowe obowiązki państwa. Rządu, którzy skoncentruje się na zapewnieniu nam bezpieczeństwa, sprawiedliwości i warunków do rozwoju gospodarczego. Pragniemy wolności, którą politycy wszystkich dotychczasowych rządów III RP nam ograniczali. Prawa do decydowanie o sobie, swojej rodzinie i  owocach swojej pracy. Nic o nas bez nas!

komentarze 2

  1. Jakub Maria Szczęsny

    Jaka jest różnica pomiędzy projektem Dobry Rząd a radą naukową, szef obu tych kółek dyskusyjnych jest ten sam.
    I czy w związku z tym program Dumna Bogata Polska jest aktualny bo autor programu już z tego co się orientuje z działalności w partii się wycofał. I teraz najlepsze właśnie się dowiedziałem, że po raz drugi zmieniliście nazwę rezygnując ze skrótu KORWIN ale zostawiając w dalszym ciągu stare logo choć zamówiliście i zapłaciliście za nowe. Widzę że po dostaniu subwencji sufit spadł wam na głowę, ludzie widzą że zaczyna w tej partii narastać bałagan i to już na tak wczesnym etapie działalności a człowiek który tą partie właściwe założył odchodzi. Kim do cholery jest Mentzen skoro wyparł kogoś takiego o którym do niedawna JKM mówił ,że go zastąpi. Ja rozumiem, że wygrywają najlepsi(gra się toczy cały czas) ale królami nigdy nie byli najlepsi tylko ludzie gwarantujący jakąś stabilność decyzyjną mający osobowość haryzmatyczną a Wipler taką osobowość momentami przejawiał zwłaszcza po swoich progowych przejściach co dobrze wróżyło na przyszłość, że jakoś to okiełzna i będzie dobrym prezesem po śmierci JKM w dalszej kolejności Berkowicz taki wiekowy triumwirat gwarantujący ten długoletni rejs po zdobycie przez partie większości KONSTYTUCYJNEJ. Proszę Pana Prezesa o zabranie głosu w tej sprawie głosu po wkurwia mnie to że łowicie rybki ale uciekają wam one z rąk a potem znowu łowicie rybki i znowu wam one uciekają, dlatego że nie macie jasnej zorganizowanej koncepcji(platformy wzajemnego wsparcia siebie nawzajem członków) utrzymywania i wzrostu elektoraty elektoratu poza przyrostem naturalnym. Musicie zaproponować coś co jest dla polaków czymś więcej niż PIS partia etatystyczno-rydzykowo-katolicka to musi żyć i dawać życie i rozwuj tu i teraz. Inaczej już przegraliśmy.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *