komentarzy 5

  1. To jakaś zorganizowana pejsbookowa grupa fanatyków na siłę próbuje wolnych ludzi, bez zboczeń, wtłoczyć na ten ekshibicjonistyczny portal. Zaytam tak przy okazji – a dlaczego nie na „PUDELKU”?.

    Odpowiedz
  2. Jak to dobrze że są jeszcze ludzie na świecie którzy uwarzają FB za kupę g…a myślałem że jestem sam 🙂 Partia Wolność zbyt mocno uzależniona jest of FB aby przekazywać swój program i gromadzić kapitał polityczny. Nie mam przekonania że większość ludzi „żyjących” na fejsie jest w stanie realnie – mam na myśli fizycznie – angażować się w życie polityczne i działać z partią Wolność by zmieniać ten zdemoralizowany ustrój. Pozdrawiam.

    Odpowiedz
  3. Popieram powyższe opinie. Gdy już z konieczności muszę spojrzeć na ten neomarksistowski portal, to za każdym razem mam odruch wymiotny. Dlaczego nie może wreszcie powstać zwyczajne forum partii Wolność, w domenie „Wolnosc.pl/forum/” lub „Forum.Wolnosc.pl”, lub np. „ForumWolnosci.pl” albo „WolnoscForum.pl”? Kilka lat temu najlepszym skryptem forum był płatny skrypt Invision Power Board: https://invisionpower.com/features/apps#forums (prawdopodobnie wciąż jest najlepszy, chociaż dawno nie analizowałem tematu). Na forach związanych z webmasteringiem można łatwo znaleźć ludzi, którzy za niewielką opłatą wszystko konfigurują na pikuś, po prostu sprawiają, że sam zakupiony skrypt staje się gotowym, łatwym w obsłudze profesjonalnym forum. Dobrze napisał pan Krzysztof powyżej – większość ludzi na Srajbuku charakteryzuje się tym, że ich główne zajęcie to właśnie siedzenie na swoim ulubionym portalu społecznościowym. Niczego nie potrafią, i niczego nie mogą – dlatego właśnie siedzą tam, zamiast coś robić. Nie idźcie drogą „społecznościowych” krzykaczy, tylko drogą ludzi konkretnych i poważnych, jeśli mamy przejąć władzę i odmienić ten syf, który nas otacza.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *