Beata Żołnieruk: Ekonomia dla wałbrzyszan! Zapraszam na wolnościowe spotkania z zakresu edukacji ekonomicznej

Beata Żołnieruk: Ekonomia dla wałbrzyszan! Zapraszam na wolnościowe spotkania z zakresu edukacji ekonomicznej

Beata Żołnieruk: Wspólnie z działaczami wałbrzyskiego okręgu partii Wolność, postanowiliśmy rozpocząć inicjatywę cyklicznego rozpowszechniania edukacji ekonomicznej, w duchu postaw wolnorynkowych. Nazwę to Misją. Natomiast moja Wizja, to świadomi swoich wyborów mieszkańcy okręgu wałbrzyskiego kreujący wizerunek miasta przyjaznego dla ludzi przedsiębiorczych.

Cele szczegółowe:
1. Organizacja cyklu szkoleń- podstawy ekonomii (25.04.2017r. o godz. 17.30 odbędzie się drugi wykład z cyklu ,,Ekonomia dla Wałbrzyszan” pt: Co widać i czego nie widać, a 28.04.2017r. w Świdnicy wykład pt. Czy Urzędy Pracy powinny istnieć).
2. Organizowanie spotkań z ludźmi ze świata polityki i ekonomii (22-23.05.2017r. Janusz Korwin- Mikke odwiedzi okręg wałbrzyski, w tym Wałbrzych, Strzegom, Ząbkowice Śl. i Kłodzko).
3. Możliwość autoprezentacji firm, przedsiębiorców, którym się udało czyli tzw. dobre przykłady jak również takich, które zostały przez system zniszczone.
4. Występowanie z wnioskami i postulatami pod adresem władz samorządowych – pomoc w egzekwowaniu praw na szczeblu samorządowym i krajowym.

 

Mam nadzieję, że ta inicjatywa zachęci Państwa do wspólnej działalności na rzecz rozpowszechniania edukacji ekonomicznej.
Czekam na Państwa pomysły.
Przyłącz się do Nas!
W razie wątpliwości lub pytań proszę o kontakt: tel. 882 068 300 lub e-mailowy:beata.zolnieruk@wolnosc.pl

 

Beata Żołnieruk jest przedsiębiorcą, prezesem okręgu wałbrzyskiego i członkinią Zarządu partii Wolność.